bmr logotyp new150         baner2021
 
       

szybkikontakt1

       
LAUREACI O RANKINGU

 Zgłoszenie do 12 marca jest premiowane raportem.

Po raz 17 ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku realizuje Ranking Budowlana Marka Roku.

Zapraszamy do edycji 2021

Pobierz Regulamin  Pobierz Deklarację złoszenia
logo bmr2021   logo bmr champion2021

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza wśród wykonawców reprezentatywne, ogólnopolskie badanie ankietowe, które ma na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wyniki badania zostaną ogłoszone 10 czerwca br. Dzięki temu inwestorzy będą mogli zyskać miarodajne informacje z rynku i wybrać najlepsze produkty do budowy/remontów swoich nieruchomości.

Ranking Budowlana Marka Roku ze względu na badawczy charakter jest klasyfikacją niezależną od subiektywnych czynników. Wykonawcy spontanicznie (bez podania listy marek) wskażą marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Wskazane przez fachowców marki uhonorowane zostają tytułami Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz Wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach. Marki, które od lat utrzymują wysoką pozycję na rynku i cieszą się wieloletnim uznaniem fachowców zostają uhonorowane tytułami Złotych, Srebrnych i Brązowych Championów Roku. Oprócz zwycięzców w poszczególnych segmentach produktowych wyłaniani są laureaci Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji ogólnej – to marki cieszące się uznaniem wszystkich fachowców i wskazywane przez nich najczęściej.

Dane zebrane w trakcie badania w danym roku zostają skrupulatnie przeanalizowane i opracowane w formie raportów dla każdej grupy produktowej, dostępnych jedynie dla uczestników rankingu. Raporty Budowlana Marka Roku 2021 zaprezentują aktualną klasyfikację opartą o roczny cykl używania produktów. Opracowania te obrazują jakość współpracy producentów z wykonawcami w danym roku. Ta współpraca przekłada się na pozycję marki na rynku ponieważ aż 53% wykonawców poleca marki materiałów budowlanych nagrodzone tytułem Budowlanej Marki Roku[i] a ponad połowa Polaków z pewnością wybrałaby produkt oznaczony logo BMR[ii].

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Publiczne ogłoszenie wyników jest planowane na 10 czerwca 2021 r. podczas uroczystej Gali w hotelu Windsor w Jachrance.

 


[i] Badanie CATI, I kwartał 2019, N=1603

[ii] Badanie omniAM, lipiec 2019, N=1055

 

Patroni branżowi

logo_poziom_CMYK

Związek Polskie Okna i Drzwi

PIB logo

spiug logo rgb dafa logo duze RGB lift Logo podstawowe PZPFiK

 

Patroni medialni

murator rgb muratorplus.pl rgb nowe logo LD

  Nasz dekarz logo cover curves blue dekarzciesla200 Okno logo200

 MB180 logotyp MONTER stolarki  

2017 oknonet logo duze przezroczyste

  ecieplo

Ogrzewanie, kotły co,
formy do styropianu
 

Styropian, opakowania styropianowe,
formy do styropianu

Materiały budowlane maszyny budowlane

Tworzywa, granulaty,
wtryskarki

Maszyny budowlane kostka brukowa

 dsnm logo200 oknoserwis logo220
 

 

grafika mailing bmr2021 09 02 2021 V2

 

KONTAKT

 agnieszka wojcik zachorska

Agnieszka Wójcik-Zachorska

tel. +48 695 004 600

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

Badanie Budowlana Marka Roku 2021 zrealizowane już w połowie!

Ogólnopolskie badania telefoniczne wśród wykonawców robót budowlanych już w połowie realizacji! Zespół badawczy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku raportuje, że zrealizowane zostały wywiady telefoniczne w 20 kategoriach.

Więcej…

Jak SPIUG - Patron branżowy Rankingu, działa w czasie pandemii?

Rok 2021 budownictwo nadal przeżywa w cieniu pandemii.
Mimo wciąż obecnych ograniczeń trzeba działać i współpracować z wykonawcami a organizacje branżowe mają tego świadomość. Więcej…

Jak Polska Izba Budownictwa - Patron branżowy Rankingu, działa w czasie pandemii?

W 2021 roku nadal polskie budownictwo zmaga się z wieloma ograniczeniami związanymi z reżimem sanitarnym. Mimo to trzeba działać i współpracować z wykonawcami a organizacje branżowe mają tego świadomość. Jak w obecnej sytuacji swoje zamierzenia realizuje Polska Izba Budownictwa?

Więcej…

Zgłoszenia do Rankingu Budowlana Marka Roku 2021 otwarte!

 Zgłoszenie do 12 marca jest premiowane raportem.

Więcej…

Związek POiD Patronem Branżowym Rankingu

Zwiazek Polskie Okna i Drzwi objął patronatem branżowym Ranking Budowlana Marka Roku 2021.

Więcej…

Budowlana Marka Roku - czym jest Ranking

Gala Budowlana Marka Roku 2019

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok