BMR240         baner2016e        

szybkikontakt

       
LAUREACI O RANKINGU

Aktualności

Znamy najlepsze marki materiałów budowlanych!

Nagrody Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2016 przyznane

Więcej…

Wielka Gala Budowlana Marka Roku 2016 już za dwa tygodnie!

23 czerwca w Pałau na wodzie hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy odbędzie się Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2016.

Więcej…

Videorelacja - Gala 2016

Nagrody Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2016 przyznane

23 czerwca 2016 r. w Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy odbyła się Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2016. Po raz dwunasty ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadziło ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, które miało na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wykonawcy spontanicznie wskazalimarki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz o te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. To są „ich” marki, które polecają i do których często są przywiązani bo zapewniają one określone, pozytywne doświadczenia.

bmr2016_logotyp_200         bmr2016_logotyp_champion200

 

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Zapraszamy do śledzenia preferencji wykonawców i poznania wiarygodnych, cenionych produktów na stronie

SPRAWDŹ WYNIKI RANKINGU